Banner of contact us

درباره ما

مجموعه دنیای برتر با رویکرد کسب و کار در سایه‌ی صداقت و خدمت، در حوزه های فروش، نصب انواع قطعات رایانه، شبکه (اکتیو و ‌پسیو) و ماشینهای اداری تاسیس گردید. به لطف و کرم الله مهربان و با طی کردن مراحل مسیر تکامل و کسب تجربه های با ارزش فراوان در زمینه‌های مختلف توانست در بخش رک – پرینتر – لوازم جانبی کامپیوتر و شبکه خیلی قدرتمند گسترش پیدا کند.
شرکت مهراز سیستم نامدار با هدف ارائه خدمات بهتر به ارگان‌ها و سازمانهای دولتی تاسیس گردید.
با تحول در ساختار سازمانی و برقراری واحد ارتباط با مشتری و تقویت واحد پشتیبانی و بازاریابی و فروش، انجام پروژه‌های پسیو با برند Giganet بعنوان نماینده فروش و پشتیبانی شرکت مهرگان شبکه آفاق، گامی جدید در جهت جلب رضایت و تکریم مشتریان محترم برداشت. این شرکت در کنار فروش تجهیزات، شبکه در زمینه واردات و فروش قطعات سخت افراز با گارانتی دنیای برتر، فعالیت داشته و پرینترهای Canon و HP را نیز به محصولات شرکت افزود.
محصولات Linksys با گارانتی مهراز نیز وارد بازار شد. اینک مجموعه توسعه دنیای برتر به عنوان نماینده شرکت‌های: پایا سیستم، الگونت، تیام شبکه، کبیر صنعت، آلترو، که همگی در ساخت رک و متعلقات آن فعالیت دارند، شرکت‌ ایزی در زمینه تجهیزات پسیو و اکتیو، با برند دی لینک، قطعات کامپیوتر و لپتاپ‌های هواوی و ایسوس شرکت نورانو، در خصوص تجهیزات اکتیو برند التکس شرکت فاران، سازنده یو‌پی‌اس، اینورتر، استابلایزر و باطری آمادگی خدمتگزاری به مشتریان و همکاران محترم می‌باشد. شایان ذکر است شرکت توسعه دنیای برتر افتخار آن را دارد با همکاری با شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و اجرای شبکه و دیتاسنتر، توانایی ارائه طراحی، نصب و اجرا و پشتیبانی سیستمهای شبکه پسیو و اکتیو را دارا میباشد.
ضمناً، این شرکت همگام با پیشرفت جهانی، به سمت فروش کامل اینترنتی رفت و سایت اینترنتی خود را با نام ”رک مارکت“ افتتاح کرد.

امید که بتوانیم در راه رسالت خود که همان خدمت دادن است، گامی اساسی برداریم و خدمات ویژه به مشتریان گرامی و همکاران محترم ارائه دهیم.